Domowy catering? Idealny na każdą okazję

 

Organizacja imprezy dla mniejszej lub większej ilości osób wiąże się z wieloma obowiązkami, które przed przyjęciem trzeba wykonać. Jednym z nich jest wybór menu i zaserwowanie gościom pysznych dań. Tymczasem nie każdy ma chęci i talent do tego, aby przygotować poczęstunek. Z pomocą przychodzi catering domowy, który jest doskonałym rozwiązaniem na każdą uroczystość, a także i na co dzień.

 

Gdy brak czasu i umiejętności

Gotowanie nie jest domeną każdego człowieka szczególnie wtedy, gdy brakuje na to czasu. Samo przygotowanie dań to jedno, ale wcześniej trzeba opracować całą koncepcję menu, a także zrobić odpowiednie zakupy. To wszystko wymaga poświęcenia dużej ilości czasu i dobrego pomysłu. Na co dzień zwykle nie dysponujemy zbyt wieloma wolnymi chwilami, nie mówiąc już o sytuacji przed przyjęciem gości, kiedy trzeba jeszcze posprzątać i przygotować się na imprezę.

Co więcej, każdemu z nas z pewnością przydarzyło się nieudane danie, którym chcieliśmy uraczyć gości. Cały wysiłek, zaangażowanie i czas poszły na marne, a my byliśmy zmuszeni podać gościom jedzenie, które na szybko, często zupełnie przypadkowo, zamówiliśmy. 

 

Zalety cateringu domowego

Catering domowy pozwala przede wszystkim zachować spokój ducha. Nie musimy martwić się, że dania nie trafią w gust kulinarny gości – każdy z pewnością znajdzie dla siebie coś pysznego. Potrawy będą świeże i wykonane przez profesjonalistów, a dodatkowo dostarczone pod drzwi naszego mieszkania o umówionej wcześniej porze. Pozostałe zalety cateringu domowego to:

  • oszczędność – kupując produkty we własnym zakresie często nie zwracamy uwagi na ich ceny, a profesjonalny kucharz doskonale wie, jak ograniczyć koszty. Dodatkowo nie musimy martwić się tym, że części składników w ogóle nie użyjemy, przez co wylądują one w koszu,
  • czas, który zostaje dla nas – ile razy pani domu po przygotowaniu wszystkich potraw musiała ubierać się i malować w biegu przed przyjściem gości? Dzięki cateringowi domowemu możemy do minimum ograniczyć czas spędzony w kuchni, a zamiast tego zrelaksować się w wannie,
  • obsługa kelnerska – nie jest to standardowa usługa, jednak niektóre firmy cateringowe posiadają ją w swojej ofercie,
  • zdrowe, domowe jedzenie – impreza nie musi oznaczać konieczności zamawiania jedzenia typu fast food, które jest nie tylko niezdrowe, ale i bardzo kaloryczne.

 

Domowy catering? Nie tylko od święta

Często wracając po pracy domu zwyczajnie nie mamy ochoty na gotowanie obiadu. Zwykle zadowalamy się wtedy byle jakim jedzeniem, które ani nas nie odżywi ani nie nasyci. W efekcie zjemy znacznie więcej niż planowaliśmy, lecz będą to w większości puste kalorie. Catering domowy przyjdzie nam z pomocą i pozwoli rozkoszować się pysznym obiadem czy kolacją. Nie jest on bowiem zarezerwowany wyłącznie na wielkie uroczystości – doskonale sprawdza się także na co dzień, kiedy chcemy cieszyć się pysznym jedzeniem bez konieczności wielogodzinnego gotowania. Doskonały domowy catering zamówisz w Lifesherbs.

Jeśli masz pytania lub chcesz rozpocząć współpracę to skontaktuj się z nami!

Reklama w Internecie

Dodaj swoją firmę do katalogu I-BAZA FIRM, umieść ogłoszenia, poradniki blogowe i zacznij zdobywać nowych klientów w Internecie!

* w cenie otrzymujesz dożywotnią publikację artykułów i linków! (nie krócej niż 2 lata)

Redakcja portalu

BB. Plus Bogusław Bryła
ul. Okrzei 1/10 
11-200 Bartoszyce
NIP: 7431275076