Skarpetki nie do pary – funkcjonalny i szalony trend modowy 

Artykuł poradnikowy

Coraz popularniejsze, nie tylko wśród młodych osób, staje się noszenie skarpetek nie do pary. Na sklepowych półkach możemy spotkać coraz więcej modeli skarpetek, z których każda jest w innym kolorze bądź ma inny wzór i bynajmniej nie wynika to z faktu, że producent pomylił się w ich kompletowaniu. Sprawdzamy, dlaczego skarpetki nie do pary są tak modne i w jaki sposób należy je nosić.

Zalety skarpetek nie do pary

Jeszcze kilka sezonów temu założenie dwóch różnych skarpetek oznaczało tylko jedno – pomyliliśmy się przy ich zakładaniu. Dziś nikt już nas o to nie posądzi, a nawet, jeśli założenie dwóch różnych skarpetek będzie efektem pomyłki, będziemy wyglądać modnie i stylowo.

Dlaczego skarpetki nie do pary są tak trafnym wyborem? Otóż:

  • pozwalają pokazać pozytywne podejście do życia,
  • mogą wyrażać nasze emocje – jedna skarpetka kolorowa, a druga czarna mogą oznaczać, że mamy humor w kratkę,
  • pozwalają się wyróżnić,
  • nie wymagają utrzymywania porządku w skarpecianej szafie.

Skarpetki nie do pary pasują dosłownie każdemu, bez względu na płeć czy też wiek. Co więcej, można je zakupić w coraz większej ilości sklepów zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Ich ceny są bardzo atrakcyjne i nie odbiegają znacznie od cen zwykłych skarpetek. Dodatkowo mogą one być doskonałym pomysłem dla kogoś, kto cechuje się pozytywnym podejściem do życia. Skarpetki nie do pary zwykle są długie, dlatego też będą doskonale ogrzewały łydkę w czasie zimy.

Jak nosić skarpetki nie do pary?

Główną zasadą noszenia skarpetek nie do pary jest to, aby były one widoczne. Mają one przecież za zadanie przykuwać uwagę innych, dlatego nie warto zakrywać ich pod spodniami i pełnym obuwiem. Kobiety mogą z całą pewnością nosić tego typu skarpetki do spódnicy oraz do sukienki (od kilku sezonów połączenie skarpet i sukienek również jest bardzo modne). Do tego wygodne trampki i cała stylizacja gotowa. Oczywiście dozwolone są również spodnie, jednak dobrze, by były one nieco krótsze, na przykład odkrywające kostki. W połączeniu z niskim obuwiem będzie można zaprezentować światu skarpetki.

Mężczyźni natomiast mogą nosić skarpetki nie do pary w połączeniu ze spodniami krótkimi oraz długimi, jednak te również powinny sięgać maksymalnie do kostek. Zamiast tradycyjnych trampek możemy wybrać mokasyny – połączenie skarpetek i mokasyn jest jak najbardziej dozwolone i zgodne z najnowszymi trendami. Na koniec warto wspomnieć, że skarpetki nie do pary pasują również do bardziej eleganckiego stroju, a nawet do garnituru ślubnego. Panowie, którzy decydują się na nie pokazują swoje pozytywne podejście do życia i odejście od starodawnych, sztywnych i nieco nieaktualnych już dziś zasad. O wiele lepiej jest postawić na coś świeżego, nowego i modnego. Te warunki spełniają właśnie skarpetki nie do pary zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet. 

Jeśli masz pytania lub chcesz rozpocząć współpracę to skontaktuj się z nami!

Reklama w Internecie

Dodaj swoją firmę do katalogu I-BAZA FIRM, umieść ogłoszenia, poradniki blogowe i zacznij zdobywać nowych klientów w Internecie!

* w cenie otrzymujesz dożywotnią publikację artykułów i linków! (nie krócej niż 2 lata)

Redakcja portalu

BB. Plus Bogusław Bryła
ul. Okrzei 1/10 
11-200 Bartoszyce
NIP: 7431275076