Są różne techniki druku. Najlepiej znana jest ta, z której każdy może skorzystać sam. Czy technika tak rozpowszechniona może być dobra, gdy ważna jest jakość? Warto dowiedzieć się o zaletach druku cyfrowego i o tym, co może zaoferować profesjonalnie działająca drukarnia. Usługi takie to dużo więcej niż samodzielne drukowanie na drukarce.

 

Najważniejsze zalety druku cyfrowego

Dla firm ważne są oszczędności. Ważne jest, by za to, co jest potrzebne, nie zapłacić więcej niż trzeba. Już choćby dlatego druk cyfrowy cieszy się popularnością. Ta technika druku nie generuje dużych kosztów, dlatego za zamówienie w drukarni nie zapłaci się dużo. Nie stosuje się, jak w tradycyjnym drukowaniu, formy drukarskiej. Zaletą jest także duża szybkość. To, co zostanie zaprojektowane, można otrzymać w krótkim czasie. W przypadku innych technik są ograniczenia związane z kolorami. W druku cyfrowym ich nie ma. Można zamówić wydruki w takich kolorach, w jakich są one potrzebne. Oto najważniejsze korzyści, które przemawiają za tym, by wybrać druk cyfrowy:

  • niski koszt usługi,
  • szybkość,
  • wydruk w wielu kolorach.

To cechy, które wyróżniają ten popularny rodzaj druku. Dlaczego jednak zamawiać taki druk w drukarni i to takiej, która charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem?

 

Czym wyróżniają się usługi Lagraf Partners? Profesjonalna drukarnia cyfrowa Wrocław

To wszystko, co poprzednio wymienione, w przypadku profesjonalnych usług jest zapewnione. Kluczowa jednak jest kwestia jakości. Musi być doskonała. Jest to możliwe w przypadku druku cyfrowego. Jakość może być wyższa od tej, jaką otrzymuje się, pracując ze zwykłą drukarką. W drukarni Lagraf Partners otrzymuje się druk o jakości druku offsetowego. Maszyny wykorzystywane do tej pracy pozwalają drukować na różnych materiałach i w różnych formatach.

Gdy zamawia się druk cyfrowy, to zwykle nie chodzi o same wydruki. Dlatego ważna jest szerokość oferty. Usługi drukarni Lagraf obejmują projektowanie tego, co ma zostać wydrukowane. Można zamówić nawet opracowanie identyfikacji wizualnej firmy. Oferowana jest także pełna obróbka introligatorska, czyli różne działania wykończeniowe. Można więc nadać wydrukom dowolny wygląd, tak by prezentowały się profesjonalnie. Wygląd jest taki, jak jest to potrzebne ze względu na cechy użytkowe czy estetyczne. W tym miejscu warto uzupełnić zalety druku cyfrowego o to, co zapewnia profesjonalna i nowoczesna drukarnia. Te cechy to:

  • druk bardzo wysokiej jakości,
  • różne formaty wydruku,
  • wydruk na różnych materiałach,
  • pełna obróbka introligatorska.

Druk cyfrowy to rozwiązanie dużo bardziej profesjonalne, niż się wydaje. Trzeba tylko zamówić taką usługę tam, gdzie wykorzystuje się jego możliwości w maksymalnym stopniu. W Lagraf Partners otrzymuje się także kompleksową obsługę drukarską. Jest więc wszystko, czego można oczekiwać od profesjonalnej drukarni i jeszcze więcej.

Jeśli masz pytania lub chcesz rozpocząć współpracę to skontaktuj się z nami!

Reklama w Internecie

Dodaj swoją firmę do katalogu I-BAZA FIRM, umieść ogłoszenia, poradniki blogowe i zacznij zdobywać nowych klientów w Internecie!

* w cenie otrzymujesz dożywotnią publikację artykułów i linków! (nie krócej niż 2 lata)

Redakcja portalu

BB. Plus Bogusław Bryła
ul. Okrzei 1/10 
11-200 Bartoszyce
NIP: 7431275076